OSS Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Seçti!

OSS Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Seçti!

OSS Derneği, 20 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirdiği 2023 yılı Olağan Seçimli İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısında Yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyelerini seçti. Genel Kurulda oy birliğiyle seçilen yeni Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği ilk toplantıda Ali Özçete’yi OSS Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirledi. OSS Derneği’nin yeni Başkanı Ali Özçete, “OSS’nin tabana yayılan paylaşımcı yönetim anlayışıyla, otomotiv satış sonrası sektörünü bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için tüm kurullarımız ile birlikte aralıksız çalışacağız” dedi.

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 2023 yılı Olağan Seçimli İdari ve Mali Genel Kurulu gerçekleştirdi. OSS Derneği üyelerinin yoğun katılımıyla Elit World Grand İstanbul Hotel’de düzenlenen Genel Kurul toplantısında Ali Özçete, Anıl Yücetürk, Emirhan Silahtaroğlu, Burak Şener, Abdullah Yavuz, Halit Başbuğ, Hüseyin Topal, Beylem Leblebici Birsen, Cemal Çobanoğlu, Emre Şahin, Erdem Çarıkçı, Fatih Odabaşılar, Mehmet Karakoç ve Ufuk Çilek firmalarını temsilen yeni dönemin Yönetim Kurulu Üyeleri olarak belirlendi. İki yıl boyunca görev yapacak yeni dönem OSS Derneği Yönetim Kurulu’nda seçilen Denetleme Kurulu üyeleri ise Aziz Kahya, Kadri Öztürk, Hüseyin Muratoğlu, Erdoğan Kesmen, Mehmet Korkmaz ve Selim Marangoz’dan oluştu.

OSS Derneği’nin yeni başkanı Ali Özçete!

Genel Kurul sonrası yeni Yönetim Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda OSS Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı’nı Ali Özçete olarak belirlendi. Diğer görev dağılımlarının da gerçekleştirildiği toplantıda, Başkan Yardımcılığı görevine Anıl Yücetürk, Genel Sekreterlik görevine Emirhan Silahtaroğlu, Saymanlık görevine ise Burak Şener getirildi. Konuşmasına önceki dönemde görev alan başta Ziya Özalp olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek başlayan OSS Derneği’nin yeni Başkanı Ali Özçete, “Yeni dönemde Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Göreve gelen tüm Yönetim Kurulu üyeleri olarak, teslim aldığımız bayrağı en iyi şekilde gelecek dönemlere devretmek için çok çalışacağız. Oluşan köklü dernek kültürünün bizim dönemimize de ışık tutacağına inanıyorum. OSS’nin tabana yayılan paylaşımcı yönetim anlayışıyla, otomotiv satış sonrası sektörünü bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için tüm kurullarımız ile birlikte aralıksız çalışacağız” dedi.

 

OSS DERNEĞİNİN YENİ DÖNEM YÖNETİM VE DENETLEME KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı

Ali Özçete

Özçete Otomotiv

 

Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri

Anıl Yücetürk

Halla Corporation

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Emirhan Silahtaroğlu

Silkar Endaş

Genel Sekreter

Burak Şener

Şener Oto

Sayman

Abdullah Yavuz

Schaeffler

 

Halit Başbuğ

Başbuğ Oto

 

Hüseyin Topal

Adagroup-Dinamik Otomotiv

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Beylem Leblebici Birsen

      Lepar Otomotiv

 

Cemal Çobanoğlu

Mann-Hummel Filtre

 

Emre Şahin

Hıdırusta Otomotiv

 

Erdem Çarıkçı

Martaş Otomotiv

 

Fatih Odabaşılar

Altay Otomotiv

 

Mehmet Karakoç

Bakırcı Otomotiv

 

Ufuk Çilek

Valeo Otomotiv

 

DENETLEME KURULU

Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri

Aziz Kahya

Genel Oto

Denetleme Kurulu Başkanı

Kadri Öztürk

Orjin Otomotiv

Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı

Hüseyin Muratoğlu

Mapa Otomotiv

Yazman

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri

Erdoğan Kesmen

ASG Otomotiv

 

Mehmet Korkmaz

Mega -Tek Otomotiv

 

Selim Marangoz

Mercanlar Otomotiv