OSS'den Ankara Ziyaretleri

OSS'den Ankara Ziyaretleri

 

OSS Dernek temsilcileri, Mart ayında Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ve TSE Genel Sekreteri Aykut Kırbaş’ı makamlarında ziyaret eden OSS temsilcileri, otomotiv satış sonrası pazarının sorunlarını ilk ağızdan yetkili makamlara iletme fırsatını buldu.

3 Mart 2020 tarihinde Sanayi Bakanı Mustafa Varank ile gerçekleşen görüşmede, otomotiv satış sonrası ve dijital takograf sektörlerinin sorunları dile getirildi. Toplantıya OSS'yi temsilen Dernek Başkanı Ziya Özalp, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Aslan, Dijital Takograf Çalışma Grubu Üyeleri Vahap Tan, Rıfat Perahya, Tunca Akkaya ve Dernek Genel Koordinatörü Orçun İstanbulluoğlu katıldı.

TSE'ye yapılan ziyarette, satış sonrası sektörünün TSE'den beklentileri dile getirilirken, iki kurumun ortaklaşa gerçekleştireceği faaliyetlerin değerlendirilmesi fırsatı bulundu. Toplantıya TSE'yi temsilen Genel Sekreter Aykut Kırbaş ve Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Alper Türedi katılırken, OSS'yi Ziya Özalp, Rıfat Perahya ve Orçun İstanbulluoğlu temsil etti.