OSS Yönetimi Autopromotec Fuarı’nda

OSS Yönetimi Autopromotec Fuarı’nda

Otomotiv Satış Sonrası Pazarı’nın  önemli uluslararası fuarları arasında  olan Autopromotec, 22 – 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlendi.

17 salon, 5 açık alan olmak üzere toplam 162.000m2'lik alanda, 53 farklı ülkeden, 1650’den fazla firma katılım sağlamıştır. Katılımcı sayısını 2017 yılına göre %4,4 arttırarak rekor kırılan fuarda, OSS Derneği de, Autopromotec Fuar Organizatörleri'nin davetiyle, OSS Yönetim Kurulu Üyelerinden Anıl Yücetürk, Burak Şener ve Koordinatör Orçun İstanbulluoğlu’nun katıılımıyla Türkiye Satış Sonrası Pazarı'nı uluslararası platformda temsil etti.

Düzenlenen etkinliklerin kilit unsurlarından biri de, satış sonrası endüstrisindeki yenilik ve ana trendlere odaklanan, satış sonrası profesyonellere yönelik eğitim ve öğretim için bir diyalog ve tartışma platformu olan AutopromotecEDU oldu.

AutopromotecEDU takvimi, katılımcılara işletmelerini optimize etmek, inovasyon yapmak ve genişletmek için ipuçları ve önerilerde bulunacak bazı önde gelen pazar liderleri de dahil olmak üzere ilginç görüşmelere dikkat çekti. Sadece yeni teknolojiler, standartlar ve pazar evrimi hakkındaki güncellemeler değil, aynı zamanda yeni iletişim ortamları, eğitimin önemi ve en son pazar trendleri hakkında bilgi verildi.

Autopromotec'in ikinci günü ise IAM19 - Uluslararası Satış Sonrası Toplantısı gerçekleştirildi.

26 Mayıs Pazar günü sona eren Autopromotec fuarı, 2020  Mayıs ayında kapılarını yeniden açacak.