''Otomotiv Satış Sonrası Fakültesi'' Projesi için OSS ve Northwood Üniversitesi Yetkilileri Bir Araya Geldi

''Otomotiv Satış Sonrası Fakültesi'' Projesi için OSS ve Northwood Üniversitesi Yetkilileri Bir Araya Geldi

OSS’nin, Türkiye’de yerleşik ‘’Otomotiv Satış Sonrası Fakültesi'' proje çalışmaları kapsamında, 500.000'i aşkın işletmenin üyesi olduğu, 254 milyon araç ve yıllık 367 milyar dolar hacimli  Amerika Satış Sonrası Pazarı'nın etkin Bağımsız Satış Sonrası Derneği Auto Care vasıtasıyla OSS ve Northwood Üniversitesi yetkilileri bir araya geldi.

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), Auto Care Derneği’nin Northwood Üniversitesi işbirliği ile geliştirmiş olduğu ''University of Aftermarket'' projesini ve konudaki bilgi birikimini ülkemize kazandırmak için çalışmalara başlamış oldu.

Auto Care Yönetim Kurulu Başkanı Bill Hanvey ile OSS Yönetim Kurulu Başkanı Eyal Tarablus arasındaki teması takiben taraflar 31 Ekim Salı günü ilk görüşmeyi gerçekleştirdi.

Las Vegas ‘ta gerçekleşen ilk görüşmeye, OSS adına Yönetim Kurulu Üyesi Patrizio Ragusin, Auto Care Derneği adına Northwood Üniversitesi Satış Sonrası Yönetim Bölüm Başkanı Prof. Donna Wagner ve Northwood Üniversitesi Satış Sonrası Yönetim Bölüm Direktörü Brian Cruickshank katıldı.

Olumlu geçen ilk görüşme sonrasında taraflar projeyi ortak olarak geliştirmek için niyetlerini belirttiler.