Automechanika Istanbul'un Açılış Basın Toplantısı OSS'nin Katılımı ile Gerçekleşti

Automechanika Istanbul'un Açılış Basın Toplantısı OSS'nin Katılımı ile Gerçekleşti

Otomotiv Satış Sonrası Sektörün’ün güçlü derneği OSS, geniş bir katılımla 5 – 8 Nisan 2018 tarihleri arasında Automechanika Istanbul’da yerini alacak. İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan uluslararası otomotiv endüstrisi fuarının ana destekçisi olan OSS Derneği,Automechanika Istanbul’un açılış basın toplantısında yerini aldı. Dernek adına Genel Sekreter Ziya Özalp bir konuşma yaptı.

OSS Derneği Genel Sekreteri Ziya Özalp, AutomechanikaIstanbul 2018’in açılış basın toplantısında yaptığı konuşmasında sektörün dünyadaki 3. büyük fuarı Automechanika Istanbul’dasadece resmiyette ana destekçi değil, gerçekten fuarı ayakta tutan temel taşlardan biri olmanın sorumluluğu ile çalıştıklarından bahsederek şunları söyledi; “Otomotiv Satış Sonrası Sektörü’nde kaliteli ve güvenilir hizmetin yaygınlaşması için çalışmalar yapan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneğimiz, fuara bu yıl 50’den fazla üyesi ile katılıyor ve fuar alanın %20’sine yakınını kapsıyor. Otomotiv satış sonrası pazarına yön veren uluslararası konuşmacıları ağırladığımız OSS konferansını bu yıl 5. kez düzenliyoruz. Yine eşdeğer parça gibi araç sahiplerini yakından ilgilendiren konular üzerinde ses getiren işler yapmaya devam edeceğiz. 1 Nisan’da ülkemizin önemli gazetelerinden biriile çıkacak Otomotiv Satış Sonrası Sektör Eki gibi projelerimiz ile kamuoyunun farkındalığının artmasını sağlayacağız. Tüm bu konularda OSS Derneği üyelerinin ve sektörün sesini duyurmak için Automechanika İstanbul’un önemine inanıyoruz ve tüm paydaşlar için başarılı bir fuar olmasını temenni ediyoruz.”

OSS Derneği tarafından 5 Nisan Perşembe günü düzenlenecek olan OSS Konferansı’nda Almanya Otomotiv Satış Sonrası Pazarı’nın Dinamikleri ve Gelecek Trendleri ile ilgili konuşması ile Select AG’nin CEO’su Stephan Westbrock ve Doğu ve Kuzey Afrika Perspektifinden Satış Sonrası Pazarı üzerine konuşması ile Al Zafer Investment’ın İş Geliştirme Grup Direktörü FouadRihani yer alacak.

OSS Derneği fuar boyunca 9.salondaki 03 numaralı stantta faaliyetleri ve hizmetleri ile ilgii bilgi vermek için sektör profesyoneli ziyaretçileri bekliyor olacak.