FUARLAR

OSS Derneği Automechanika Istanbul’da Başrolde

Devamı

VII. OSS Konferansı’nın Bu Seneki Konuşmacısı LKQ Europe CEO’su Arnd Franz Oldu

Devamı

Automechanika Istanbul, 2-5 Haziran 2022/ TÜYAP İstanbul

Devamı

OSS Automechanika Istanbul Plus 2021 Fuarında Yerini Aldı

Devamı

Sahte Ürünler ile Mücadele- Tedbir ve Önlemler Paneli - Automechanika Istanbul / 18.11.2021

Devamı

OSS Üyeleri, Dünya Otomotiv Endüstrisi ile Automechanika Istanbul'da Buluştu

Devamı

VI. OSS Konferansı

Devamı

Automechanika Frankfurt'ta OSS Rüzgarı

Devamı

OSS, Automechanika Istanbul Fuarında

Devamı

Automechanika Istanbul'un Açılış Basın Toplantısı OSS'nin Katılımı ile Gerçekleşti

Devamı

Automechanika Istanbul Hazırlıkları Devam Ediyor

Devamı

OSS, 8. Karayolu Trafik Güvenliği Etkinliği'nde Yerini Aldı

OSS, 8. Karayolu Trafik Güvenliği Etkinliği'nde Yerini Aldı

Devamı

OSS Automechanika Istanbul 2017’de

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)’nin ana destekçisi olduğu ve Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık işbirliği ile organize edilen Automechanika Istanbul 2017, 6-9 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Devamı

OYPG, Üyeleri İle Automechanika Frankfurt’a Çıkarma Yaptı

Dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı olarak kabul edilen Automechanika Frankfurt, 14-17 Eylül 2016 tarihleri arasında kapılarını açtı. Yedek parça, araç sistemleri, tamirhane ekipmanları, kaporta ve boya, araç yıkama ile otomotiv alanındaki en son yeniliklerin ön plana çıktığı fuarda, yedek parçaların yanı sıra son trend aksesuar ürünleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Devamı

OYPG Semineri Yoğun İlgi Gördü

Otomotiv Yenileme Pazarı Geliştirme Derneği (OYPG), Bağımsız Yenileme Pazarı’nın oyuncuları ile Automechanika İstanbul’a çıkarma yaptı. Hem fuar katılımcısı üyeleri, hem de düzenlediği panelde sektörün öncüleri ile bir araya gelen olan OYPG, bir kez daha Otomotiv Yenileme Pazarı’nın sesi oldu.

Devamı

OYPG, Automechanika İstanbul'un Açılışında Yer Aldı

​Otomotiv Yenileme Pazarı’nda faaliyet gösteren, üretim ve parça dağıtımı yapan bağımsız şirketleri tek çatı altında toplayarak ortak çıkarlarını belirlemek ve firmalara artı değer kazandırmak misyonu ile yola çıkan OYPG, 7-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Türkiye’nin en büyük Otomotiv Yenileme Pazarı etkinliği Automechanika İstanbul’a çıkarma yaptı.

Devamı

Automechanika İstanbul 2015 / OYPG Alanı ve Standı

​2015 yılında OYPG Alanındaki standı ziyaret edenlerin sayısında geçmiş yıllara oranla gözle görülür artış olmuştur. OYPG üyelerinin varlığı ile fuarın cazibe merkezlerinden biri haline gelen OYPG Alanı içindeki standımızın ziyaretçi sayısı geçen yıllara oranla oldukça fazlaydı.

Devamı

OYPG II. PANELİ / Automechanika İstanbul 2015

Automechanika İstanbul 2015 Fuarında üyelerinin büyük bir bölümü ile aynı hall içerisinde yer alan Otomotiv Yenileme Pazarı Geliştirme Derneği, (OYPG) fuarda yoğun katılımın olduğu bir panel düzenledi. Moderatörlüğünü OYPG Başkanı Mesut Urgancılar’ın yaptığı panalde, otomotiv yenileme pazarındaki son gelişmeler detaylı bir şekilde ele alındı.

Devamı

OYPG, Automechanika İstanbul Fuarına Damgasını Vurdu

Özellikle aftermarket konusunda Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline gelen fuarın açılış konuşmasında OYPG Başkanı Mesut URGANCILAR sektörle ilgili değerlendirmelerini paylaştı.

Devamı

Automechanika Istanbul 2021 Erteleme Hakkında Bilgilendirme

Devamı

Automechanika İstanbul 2013'te OYPG Yerini Aldı

11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında toplam 1,245 katılımcının 43,812 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul fuarında YPG Derneği yerini aldı.

Devamı