OSS Üyeleri 2022 Yılı Genel Kurulu’nda Buluştu

OSS Üyeleri 2022 Yılı Genel Kurulu’nda Buluştu

 

Otomativ satış sonrası ürün ve hizmetleri sektörünün çatı kuruluşu OSS, 2022 Yılı idari ve Mali Genel Kurulu’nu 20 Haziran 2022 Pazartesi günü İstanbul Elite World Asia Hotel’de gerçekleştirdi.

Dernek Genel Koordinatörü Orçun İstanbulluoğlu’nun açılış konuşması ve Başkan Ziya Özalp’in ‘’Satış sonrası Pazarında Üreticiler ve Dağıtıcılar için ortak zorluklar ve fırsatlar’’ konu başlıklı sunumuyla başlayan etkinlik, 2021 yılında OSS bünyesine katılan firmalar için düzenlenen sertifika seremonisiyle devam etti.

Genel Sekreter Ali Özçete, 2021 yılında gerçekleşen OSS Dernek faaliyetleri hakkında haziruna detaylı bilgiler aktarırken, OSS’nin 2021 yılında hem kamu hem sektör tarafından bilinirliğinin en üst seviyeye taşıdığını, üyelerinden aldığı güçle 2022 ve sonraki yıllarda satış sonrası sektörünün menfaatlerini korumak için tüm güçleriyle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Denetleme Kurulu Başkanı Aziz Kahya’nın 2021 faaliyet dönemi denetleme raporunu üyelerle paylaşmasından sonra, 2022 yılında da devam eden faaliyetler hakkında güncel bilgilerin paylaşıldığı Genel Kurul’da, sırasıyla Dernek Başkan Yardımcısı Anıl Yücetürk FIGIEFA gündemi hakkında, İş’te Balans Çalışma Grubu Üyesi Aslıhan Mermer yürütülen proje hakkında ve son olarak Yönetim Kurulu Üyesi Emirhan Silahtaroğlu ise Yasal Düzenlemeler ve Marka Koruma Çalışma Grubu’nun gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgileri dinleyenlere aktardı.

Genel Kurul, Sayman Burak Şener tarafından yürütülen bütçe görüşmeleri sonrasında Divan Başkanı Kemal Görgünel tarafından sonlandırıldı. Etkinlik sonrasında düzenlenen akşam yemeğinde üyeler pandemi sonrası bir kez daha hasret giderme imkanı buldu.