Koronavirüsün Sektöre Etkileri Üzerine Sohbet Toplantısı

Koronavirüsün Sektöre Etkileri Üzerine Sohbet Toplantısı

 

OSS Yönetim Kurulu, pandemi sürecinde olağan aylık toplantılarına ilaveten, üyelerin birbirleriyle görüşmeye ve değerlendirme yapmaya yeterince fırsat bulamaması durumunu göz önüne alarak periyodik online sohbet toplantıları gerçekleştirmeye başladı. Fikir alışverişi ve durum değerlendirmesi açısından oldukça verimli olan buluşmalar, canlı yayını takip edemeyen üyelerin ve içeriğinden faydalanmak isteyen sektör temsilcilerinin izlemesi adına OSS Youtube kanalında da yayınlanıyor.  

Söz konusu toplantıların ilki 17 Nisan 2020 tarihinde OSS Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özalp’in moderatörlüğünde gerçekleşti. Panel formatında organize edilen online sohbet toplantısı, soru cevap bölümleriyle birlikte 1,5 saatlik bir zaman diliminde tamamlandı. Katılımcılar arasında bulunan OSS Yönetim Kurulu Üyesi ve Dernek Saymanı Ali Özçete, binek ve OES kanadı hakkında bilgi paylaşımlarında bulundu. OSS Derneği Önceki Dönem Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Şahin, ağır vasıtalar hakkında değerlendirmelerde bulunurken FIGIEFA ve OSS Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Aslan ise uluslararası gelişmeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu. OSS Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep İrfan ise yaşanan süreçte tedarik kanadındaki gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Online sohbet toplantılarını değerlendiren OSS Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özalp, “Yaşanan süreçte üyelerimizin birbirleriyle görüşmeye ve değerlendirmeler yapmalarına  yeterince fırsat bulamamaları aşikar. Dolayısıyla olağan aylık toplantılara ilaveten, online sohbet toplantıları da gerçekleştirmeye başladık. Bu sayede belirli periyotlarda, tüm üyelerle görüş alışverişinde bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Online sohbet toplantısını izlemek için linke tıklayınız;

https://www.youtube.com/watch?v=VVeB2u3k0gk