OSS Yönetim Kurulu Görev Değişiklikleri Hakkında

OSS Yönetim Kurulu Görev Değişiklikleri Hakkında

Değerli Üyelerimiz,

25.06.2019 tarihli Seçimli İdari ve Mali Genel Kurul'da göreve gelen Valeo Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi Yönetim Kurulunda, Sn. Erdem Çarıkçı yerine 04.12.2020 tarihinden itibaren Sn. Ufuk Çilek temsil edecektir. 

25.06.2019 tarihli Seçimli İdari ve Mali Genel Kurul'da göreve gelen Hıdırusta Otomotiv A.Ş.'yi Yönetim Kurulunda, Sn. Rıza Şahin yerine 04.12.2020 tarihinden itibaren Sn. Hıdır Emre Şahin temsil edecektir. 

25.06.2019 tarihli Seçimli İdari ve Mali Genel Kurul'da göreve gelen Maysan Mando Otom. Parçaları San. ve Tic. A.Ş. 08.01.2021 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu üyeliğinden ayrılmıştır. Maysan Mando firmasını temsilen OSS Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yerine getiren Sn. Anıl Yücetürk'ün yerine, Schaeffler Turkey Endüstri ve Otomotiv Tic. Ltd. Şti'ni temsilen Sn. Abdullah Yavuz Başkan Yardımcılığını üstlenmiştir. 

Yönetim Kurulundaki görev değişikliklerinin derneğimize ve sektörümüze hayırlı olmasını diler, Sn. Rıza Şahin, Sn. Anıl Yücetürk ve Sn. Erdem Çarıkçı'ya OSS'ye ve sektörümüze katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

OSS Derneği Yönetim Kurulu