Futurmotive

Futurmotive

Futurmotive - Digital Expo ve konferans etkinliği tarihi açıklandı!

10 Aralık 2020 tarihinde, uluslararası otomotiv aftermarket firmaları ve sektörün dünya çapında uzmanları bir araya gelerek mobilite, yeni teknolojiler, çevresel sürdürülebilirlik, pandemi dönemi sonrası teknolojik yenilikler, yeni dönem tedarik zincirleri ve son ekonomik gelişmeleri değerlendirecek. Autopromotec Fuarı tarafından organize edilecek programda, sektörün önde gelen temsilcileri, 2020’li yıllara ait görüş, öneri ve projeleri paylaşacak. Etkinlik programı web sitesinde yayınlanmış olup, toplantılar ve workshoplar belirlenmiş saatlerde gerçekleştirilecektir. Konuşmacı olarak davet edilen uzmanlar gerçek bir TV stüdyosunda yeni dönem teknolojileri, çevresel sürdürülebilirlik ve pandemi dönemi sonrası senaryoları tartışacak.

Autopromotec Fuarı CEO’su Renzo Servadei, Futurmotive Konferansı, firmaları yakınlaştırarak, ticari ilişkileri güçlendirme ve geliştirme amacında, dedi. Servadei ayrıca, otomotiv yedek parça, ekipman ve lastik üreticilerine ilave olarak, yazılım geliştirme şirketleri, teknolojik buluş uzmanları, üniversite profesörleri ve ekonomistleri de yeni gelişmelere destek olması için etkinliğe dahil ettik, dedi.

Autopromotec Fuarı Türkiye Pazarı Danışmanı, Sancar Consulting Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, 10 Aralık’ta gerçekleştirilecek konferans etkinliğinin özellikle pandemi döneminde, uluslararası arenada iş yapmak isteyen Türk Firmalara son dönem gelişmeleri ve gelecek fırsatları ile ilgili çok önemli bir imkan sunduğunu söyledi. Autopromotec Fuarı tarafından düzenlenecek etkinlik, 10 Aralık tarihinde, saat 11.30’da başlayacak.

28. Uluslararası Autopromotec Otomotiv Servis ekipmanları ve Aksesuarları Aftermarket Fuarı, 22-26 Mayıs 2019 Tarihleri arasında, Bologna Fuar Merkezinde yapıldı. Otomotiv satış sonrası hizmetler, servis, garaj ekipmanları ve aksesuarlarını bir araya getiren fuar, otomotiv sektöründe son teknolojik gelişmelerin, ürün ve hizmetlerin sunulduğu dünyanın en büyük uluslararası etkinlikliklerinden biri olarak biliniyor. 5 gün boyunca, 17 hol, 162.000 m2 alanda düzenlenen ve 1.676 katılımcı firmanın yer aldığı fuarı, 119.108 uluslararası firma temsilcisi ve satın alma yetkilisi ziyaret etti.  B2b İkili görüşmeler alanında 629 toplantı yapıldı.

 

Ayrıntılı bilgi ve etkinliğe katılım için

Sancar Consulting ltd.

Adnan Tolga Sancar

tolga@sancarconsulting.com,

0 216 413 11 55, 0 533 6596500